• English (United Kingdom)
  • Turkish (Turkiye)

Kaynaklar

tsf logo 2015
GSB mavi -1
gebze-belediyesi logo

Fide-Logo1
Gebze Belediyesi Kurtuluş Hamlesi Satranç Turnuvası
gebze afis - small** DUYURU!!
Yarışmaya katılan sporcularımıza Yönerge'nin 7.ix madesini hatırlatırlatır başarılar dileriz.
7. ix  
“Turnuvadan çıkarılan sporcular ile son turda hükmen kaybeden sporcular, yarışma sonundaki final sıralamaya alınmaz ve hiçbir ödül alamazlar." 

** DUYURU!!
5.Uluslararası Gebze Belediyesi Kurtuluş Hamlesi Satranç Turnuvası kayıtları 19 Eylül 
Cuma günü saat 17:00' a kadar uzatılmıştır.

**İZMİT-GEBZE SPORCU SERVİSİ!!
İzmit'ten turnuvaya gelecek sporcularımız, kayıt kontrollerini yaptırırken servis kullanma taleplerini turnuva görevlilerine bildirecektir. Yeterli sayıda başvuru olması halinde 21 Eylül pazar günü sabah 08:30 da İzmit Halkevi durağından araç hareket edecektir.
Yeterli sayıda başvuru olmaması nedeniyle 20 Eylül cumartesi günü servis aracı olmayacağını sporcularımızın dikkatine sunarız.* 5.Uluslararası Gebze Belediyesi Kurtuluş Hamlesi Satranç Turnuvası'na 2013 – 2014 vizesi yapılmış TSF lisansına sahip tüm sporcular katılabilir. Lisans ve vize işlemleri için 
http://kampanya.tsf.org.tr/ adresini kullanabilirsiniz. 16 Yaş altı sporcular için lisans ücretsizdir.


* Turnuva, geçerli bir pasaporta ve FIDE ID'ye sahip yabancı sporcuların katılımına açıktır. Turnuva, Açık Kategori  ve  12 Yaş Altı Kategoride gerçekleştirilecektir. Her bir Kategori 200 sporcu ile sınırlıdır. Kategorilerde belirtilen kontenjan dolduğu zaman son kayıt tarihi beklenmeden online kayıt kapatılacaktır. 

* 12 Yaş altı sporcular isterlerse açık kategoriye kayıt yaptırabilecektir. Sporcu listeleri 18 Eylül 2014 perşembe günü saat 19:00’da yarışma sayfasından ilan edilecektir.

* 12 Yaş altı kategori 2002-2007 doğumlu sporcuların katılımına açıktır.


   2008 Doğumlu sporcular turnuvaya kayıt yaptıramazlar.

 

Türk sporcular için başvuru, Turnuvanın resmi web sayfası (http://kurtulus.tsf.org.tr) üzerinden online başvuru formunun doldurulması ile yapılacaktır. Başka yollarla kayıt yapılmayacaktır. Katılımcılar turnuva sayfası üzerinden katkı payını online olarak ödedikten sonra kayıt yapabilecektir.

Katkı bedelleri:

Açık Kategori  40 TL

12 Yaş altı kategori 10 TL

FIDE Ünvanlı sporculardan turnuva katkı payı alınmaz. 

Yabancı sporcular ve ünvanlı sporcular için başvuru, Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine mail göndererek yapılacaktır.

GM, IM, WGM Ünvanlı toplam 20 sporcuya iki kişilik odalarda tam pansiyon konaklama sağlanacaktır. (Bir ülke Federasyonundan en çok 2 sporcuya konaklama sağlanır.) Bununla birlikte sporculara sağlanacak  koşulların belirlenmesinde ya da başvuruların  kabul veya reddinde Organizatörler serbesttirler. GM, IM ve WGM Ünvanlı sporculardan,ücretsiz konaklama talep edenler Organizasyondan teyit almak için   Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   adresine başvuru yapmalıdır. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız
 
Turkish Chess Federation © 2014