• English (United Kingdom)
  • Turkish (Turkiye)

Kaynaklar

tsf logo 2015
GSB mavi -1
gebze-belediyesi logo

Fide-Logo1
6. ULUSLARARASI GEBZE BELEDİYESİ KURTULUŞ HAMLESİ SATRANÇ TURNUVASI
gebze small “6.Uluslararası Gebze Belediyesi Kurtuluş Hamlesi Satranç Turnuvası”na 2015-2016 sezonu vizesi yapılmış TSF lisansına sahip tüm sporcular katılabilir. Lisans ve vize işlemleri için https://lisans.tsf.org.tr/online/ adresini kullanabilirsiniz. 16 Yaş altı sporcular için lisans ve vize işlemleri ücretsizdir.

Turnuva, geçerli bir pasaporta sahip ve FIDE ID’ si olan yabancı sporcuların katılımına açıktır.

Turnuva, Açık Kategori  ve  12 Yaş Altı Kategoride (2004…2009 Doğumlu sporcular) gerçekleştirilecektir. (2010 ve sonrası doğumlu sporcular turnuvaya kayıt yaptıramaz.)

Her bir Kategori 200 sporcu ile sınırlıdır. Gebze Belediyesinin kategorilerde +10 sporcu kontenjanı vardır. Kategorilerde belirtilen kontenjan dolduğu zaman son kayıt tarihi beklenmeden online kayıt kapatılacaktır. 12 Yaş altı sporcular isterlerse açık kategoriye kayıt yaptırabilecektir. Bir kategoride kontenjanın dolmaması durumunda diğer kategorinin katılımcı sayısı arttırılabilir.

 Turnuva katkı payı, Açık Kategori için 50 TL, 12 Yaş Altı Kategori için 10 TL’ dır.

FIDE Ünvanlı sporculardan turnuva katkı payı alınmaz.

iv.    Türk sporcular için başvuru, Turnuvanın resmi web sayfası olan, http://kurtulus.tsf.org.tr üzerinden online başvuru formunun doldurulması ile yapılacaktır. Başka yollarla kayıt yapılmayacaktır. Katılımcılar turnuva sayfası üzerinden katkı payını online olarak ödedikten sonra kayıt yapabilecektir.

Yabancı sporcular ve ünvanlı sporcular için başvuru, Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   adresine mail göndererek yapılacaktır.

Geç başvuru, eksik-yanlış işlem ve bilgiden kaynaklanabilecek hak kayıplarından başvuru sahipleri sorumludur. Böylesi durumlarda katkı payı iade edilmez.
 
Turkish Chess Federation © 2014