• English (United Kingdom)
  • Turkish (Turkiye)

Kaynaklar

tsf logo 2015
GSB mavi -1
gebze-belediyesi logo

Fide-Logo1
6. Uluslararası Kurtuluş Hamlesi Satranç Turnuvası Başladı

img 1355Gebze Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen 6. Uluslararası Kurtuluş Hamlesi Satranç Turnuvası, Gebze Kapalı Spor Salonu'nda, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Yardımcıları Engin Güzel, Sadık Albayrak ve Nilay Ayran, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Bahri Tuğ, Gebze Belediye Başkanı Yardımcısı Şakir Bitmez, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı İslam Yücel'in katılımı ile bugün saat 16.30'da başladı.

10 farklı ülkeden 11'i unvanlı olmak üzere toplam 176 sporcunun katıldığı turnuva açık ve 12 yaş ve altı olmak üzere iki kategoride gerçekleştiriliyor. Turnuva sonunda dereceye giren sporculara Gebze Belediyesi tarafından 40.000 TL nakdi ödül verilecektir.

Açık kategoride ilk 22, 12 yaş ve altı kategorisinde ise ilk 2 masayı TSF Sanal Stadyumlarından canlı olarak takip edebilirsiniz. 

 
Turkish Chess Federation © 2014